Ryanair a koronavirus

Dobry den, mam koupene letenky od Ryanair do Zadaru za 14 dni, nevite jak to mam resit? Pochybuji,ze Ryanair bude kontaktovat kazdeho s navrhem reseni.

Dobrý den,
v tomto případě se obraťte přímo na Ryanair. Let by měl jít zadarmo zrušit nebo přebookovat. Na tomto odkazu najdete další užitečné informace ohledně řešení koronaviru u Ryanairu.

Dobrý den, my měli letět 24.3 do Lisabonu, z Vídně. Rakousko zatím zakázalo jen lety do a z Itálie, ostatní země nic. Na stránkách Ryanair jsem našla jen info, že pokud nejsou lety omezeny, letenky platí…to moc nevím jak, když se nedostaneme za hranice ČR. Projížděla jsem ten jejich web a nenašla jsem nic užitečného, jen FAQ a robota, který je k ničemu…Vrátí nám peníze? Co musíme udělat…? Nejaký tip? Děkuji.

Dobrý den,
dovolím si odkázat na náš článek ohledně koronaviru a cestování, který průběžně aktualizujeme. Zkusil bych se obrátit přímo na call centrum Ryanairu. Doporučuji si k tomu dát sklenku, jelikož dovolat se někomu v těchto dnech je velice složité.

Dobry den, mam koupene letenky od Ryanair do Zadaru za 14 dni, nevite jak to mam resit? Pochybuji,ze Ryanair bude kontaktovat kazdeho s navrhem reseni.

Ryanair umožňuje změnu zdarma s doplatkem do aktuální ceny letenky, dá se to změnit online přes web Ryanairu.