Vánoce 2019

Ahoj, moc prosím, nevíte někdo o dvou letenkách do tepla na celé Vánoce? Přesný termín je 20.12.- 4.1.2020. Každý rok jsme letenky sehnali. Letos mi to připadá dost beznadějné. Cena letenky do 20 000 Kč a hlavně někam do tepla. Moc děkuji všem za tipy.

Ahoj Awi,

bohužel tě zklamu, letos je to beznadějné. :(… Taky jsme chtěli, přesně v tomhle termínu, ale díky těm cenám jsme se rozhodli do destinací s trošku “chladnějším” počasím. :slight_smile:

Jako krásně vychází třeba tyhle Qatarci na Jávu, a to už máš “cobykamenemdohodil” na Bali:
image
Jen ten čas odletu je fakt hloupej! :frowning:

No a nebo pak do Bangkoku a pakl si koupit lowcosták s Air Asiou nebo Lion Airem kamkoliv, kam tě srdce táhne. I tak se ale na těch 20 tisíc dostaneš:
image

Letos je to s letenkami na Vánoce bohužel bída. My proto skončili v Maroku. :smiley:

Jíťa

Milá Jiťo, moc díky. Tak nakonec zůstaneme v Kataru. Bude tam teplo a ještě jsme tam nebyli. Máš prvavdu, že je to letos bída. A to už Vánoce sleduji půl roku. Byly krásné letenky s odletem 17.,18.,12., ale to jsem v práci a nemůžu. Nakonec odlétáme 20.12. ve 14,00. To znamená, že budu muset utéct o dvě hodiny dřív z práce. Ale to už se dá.
Kam jedete do Maroka? Byli jsme tam před dvěma lety a v Marrakéši se nám moc líbilo. Byli jsme ubytováni ve starém zrenovovaném riádu přímo v souku. Připadala jsem si jako princezna:star_struck: Přeji krásné Vánoce Awi