Víza na Filipíny

Ahoj, potřebovala bych prosím poradit s vízovou problematikou na Filipínách :slightly_smiling_face:
Přílet tam máme 13.9., odlet 25.10., což je 43 dní. Během té doby ještě máme letenky do Vietnamu na 17 dní, takže se nám pobyt na Filipínách rozdělí na dva - nejdříve 10 dní, pak Vietnam, a pak zpátky na Filipíny na 16 dní.
Dle MZV mohou občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit zpáteční letenku, popř. letenku do další destinace s jasně stanoveným datem odletu.
Moje otázka zní, jestli je v pohodě, když sice máme na zpáteční letence se Saudií datum odletu z Filipín za více než 30 dní, ale mezitím ještě odletíme do Vietnamu a touto zpáteční letenkou se prokážeme, takže se do třiceti dní vejdeme, protože budeme mít vlastně na Filipínách dva pobyty. Myslím, že by to v pohodě být mělo, ale neslyšela jsem o filipínských úřednících nic moc dobrýho a ujištění od profíků neuškodí :grinning: moc moc díky.

Bude to v pohodě, vlastně se to bude brát jako návštevy dvě :blush: ale je potreba brát v potaz že je to furt Asie,když budou mit kecy (což se muže stat i kdyz by bylo vsechno naprosto v poradku) tak se hadat do krve a neustoupit, nebo potom zkusit prepažku s jinym uřednikem :grin: Ale dle meho toto bude 100% v pořádku

1 Like

Zdravím,

stejně jak píše Tomáš - prokázat se můžete i letenkou do Vietnamu a tím pádem Filipíny navštívíte 2x. :slight_smile:

Přeji fajnovou dovolenou v Asii.

Ema

1 Like

Super díky, s kecama počítáme :woman_shrugging::sweat_smile: šlo mi o to jestli by k nim v týhle situaci mohli mít nějakej reálnej základ :grin:

Moc moc děkuju :slightly_smiling_face::ok_hand:t3: Pavla