Změna letu Saudia

Ahoj všem. Právě nám změnili letenky na Filipíny z 13.5. na 16.5. Koupili jsme zde, letět máme se Saudii. Četla jsem na jiných fórech, že by nám mohli díky tomu nabídnout jiný let třeba i s Quatar nebo Emirates. Ale netuším vůbec, jak postupovat. A zda nebude problém, že jsme nekupovali na přímo u Sadie. Poradí prosím někdo? Zkrátit dovolenou o 3 dny opravdu nechceme.

Díky moc všem za rady.

Ahoj Jitko,

Saudia ráda a často s letovými řády hýbe. Změny již potkali stovky českých cestovatelů, kteří využili akčních letenek do JV Asie právě od Saudů – není to nic neobvyklého.

Pokud si letenky kupovala u nás, napiš mi rezervační kód a začneme věc řešit. :slight_smile: Pokud si je kupovala jinde, musíš se obrátit přímo na prodejce nebo zkusit komunikovat přímo s aerolinkou. Ideálně volat via Skype na podporu v zahraničí (dobře fungují např. supporty dopravce v Severní Americe).

Ahoj, rezervační kód je 39RWMN. Četla jsem, že je možné vyjednat let i jinam a především není problém letět s Emirates nebo Qatar. Našla jsem tyto dva lety v požadovaném datu, rádi bychom na cestu tam let do Cebu, zpět už normál z Manily. Na naše datum tam lety do Cebu jsou s Qatar i s Emirates. :pray:t2::star_struck: Je možné to takto vyjednat?

Díky moc za Váš čas.

Jitka

Ahoj Jitko,

viz moje e-mailová odpověď. Postupuj, prosím, v návaznosti na naši korespondenci tam. :slight_smile: