Zpáteční letenky Malaga

Dobrý den,

hledám co nejvýhodnější zpáteční letenky do Malagy pro dvě na začátek listopadu pouze s příručním zavazadlem. :slight_smile: Moc děkuji

Dobrý den, Radko,

jak dlouho byste ráda na jihu Španělska zůstala? A co odletové letiště (Praha je jasná, ale přichází v úvahu i Vídeň)? A poslední doplňující dotaz směruje k zavazadlům – vystačíte si s příručákem nebo bude třeba i odbavené? :slight_smile:

Díky za doplnění, obratem na to mrknu a snad něco prima ulovíme. :fishing_pole_and_fish:

Dobrý den, Antoníne :slight_smile:
Omlouvám se za nekompletní informace:

  1. Max 5 nocí
  2. Vídeň je možná
  3. Jen příruční

Díky moc! Koukaly jsme, že Eurowings nabízí krásné ceny z Prahy, co vy na to? :slight_smile:

Zdravím Radko,

z Prahy se nám bude nabízet výběr ze tří aerolinek – Eurowings (novinka na trase od zimního letového řádu), Ryanair a Smartwings. Z Vídně pak nabídku Ryanairu doplní ještě Wizz Air.

Pokud pro vás nebude překážkou zmiňovaná Vídeň, bouchl bych letenky u Wizz Airu. Aktuálně tam zpátečka v termínu 4. – 9. listopadu (čtvrtek – úterý) vyjde na krásných 18 € neboli 457 Kč. :sweat_smile: Jedinou drobnou kaňkou je brzký ranní odlet z Vídně…

Pokud bychom se zaměřili pouze na Prahu, tak – jak sama uvádíte – nabízí hezké ceny Eurowings. Zpátečka ve stejném termínu (viz výše) vyjde na 3 293 Kč. V kroku navazujícím výběru letů si navíc nyní můžete zcela zdarma přidat službu “Flex Light”, díky čemuž získáte možnost zdarma hýbat s termínem v případě nějakých nenadálých změn vašich plánů. :slight_smile:

PS: Alternativně můžete zkusit obě možnosti nakombinovat á la odlet z Prahy a návrat do Vídně.

Díky moc za obsáhlou odpověď, určitě si něco z toho vybereme :slight_smile:

Preji krásný víkend! :slight_smile:

Radka